Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

INNER DANCE hudobná ceremónia

7 marca @ 19:00 21:00

Hudobná ukážka

Pozývame Vás na HUDOBNÚ CEREMÓNIU! Hudobné videá nižšie… 😉

MAOK a MITSCH KOHN so špeciálnymi hosťami SASCHA ´ Cellist a perkusionistom Pepe Danza!

Ukážka z Prahy 3.3.2020!

Umelci Vás prevedú hudbou v niekoľkých vlnách. Od rytmickej tanečnej, počas ktorej môžete nechať svoje telo len tak plynúť a dovoliť si uvoľniť fyzické aj psychické napätie, až po meditačno-relaxačnú časť, kde sa môžete nechať previesť exkurziou do hlbín vášho vnútra.

Opísať krásnu hudbe je ako spievať o pestrých farbách, preto Vás radšej pozývame tento hudobný zážitok precítiť na vlastnej koži.

MAOK, spevák a gitarista a skladateľ je priekopníkom relaxačnej hudby na Slovensku a v Čechách. Hudbe sa venuje viac ako 20 rokov. O jeho hudbe sa hovorí že je mystická, liečivá, otvára srdce a prevádza ľudí vnútornými priestormi. Jeho hlavnou inšpiráciou je život sám, vo všetkých jeho podobách a farbách:

MITSCH KOHN je nemecký skladateľ, producent a klavirista. Jeho najvyšším zámerom je cítiť a preniesť esenciu hudby. Ako hudobník zo srdca, jeho najväčšou vášňou je energia, ktorá sa vytvára počas tvorenia hudby. Na klavíri hrá už od detstva, a už v mladosti objavil slobodu improvizácie, a písaním vlastných skladieb vyjadruje svoje vlastné hudobné cítenie:

Alexander SASCHA Vaymer je čelista zo Sibíru.
Počas sólo koncertov sprevádza svojich poslucháčov zvukovou cestou. Na čele s pomocou loopera vytvára rôzne zvuky, od bublinkových cez rytmické a expresívne až po i jemné krehké a vlnivé. Harmonické pasáže sprevádzané elektronickým beatom sa postupne rozvíjajú až živá hudba zaplní celú sálu. Jeho hudba je intuitívna, na každom koncerte vytvára nové melódie a každé predstavenie je jedinečné:

PEPE DANZA je uruguajský mág, ktorý sa venuje zvukoterapii a citlivo pracuje nielen s každou farbou a odtieňom zvuku, ale aj s tichom:

Ako predskokan pri Vašom príchode bude hrať talentovaná harfistka Emília Nádlerová, ktorá sa tomuto čarovnému nástroju venuje 45 rokov:

Tešíte sa tak ako my?  🙂
Tomu sa už hovorí poriadna hudobná ceremónia!!! 

Vstupenky:
30 EUR- platba na mieste v deň koncertu

Pre rezerváciu miesta sa prihláste cez: https://goo.gl/forms/sSEGbfliqqhmcTSx2

Tešíme sa na Vás
S láskou
Kvet Života 

30€

Kvet Života

0904655039

Ayisi Yoga Center

Mliekarenská ul.10.
Bratislava, Slovenská republika
+ Google Map

Všetky udalosti môžete nájsť aj na našej FB stránke:
FB Kvet Života

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *