Program 2023-07 Dalsi

Sobota 1.7.2023:

Červený stan

17:00 – 17:45
Objav svoj hlas, objav seba – Matira
18:00 – 20:00
Rituál Maternice – Jana Karapandža

Detský program

17:00 – 20:00
Montessori úsmevy – Katarína a Paťka

Mužský a ďalší program

13:00 – 14:30
Muži deťom: spoločné hry mužov s deťmi – Ivan Gardian
17:00 – 18:00
Muži mužom: silové hry pre mužov – Ivan Gardian
18:00 – 20/21:00
Mužský kruh: vedomá komunikácia, vedomé počúvanie, úcta a rešpekt k názoru iných – Ivan Gardian

Nedeľa 2.7.2023:

Červený stan

8:00 – 9:00
Kakaová slávnosť – Stan Ka
9:00 – 10:00
Tanec pre dušu ženy – Marcela Berith
10:00 – 11:00
Kruh lesbických a bisexuálnych žien – Marianka
11:00 – 12:00
Vzťah mama a dcéra – Martina Magdaléna a dcéra Emma
12:00 – 13:30
Priestor pre stíšenie sa bez programu
13:30 – 14:00
Poetické okienko – Peťa Vlna
14:00 – 16:00
Ženský kruh na tému cyklickosť, spojený s rituálom Menarche – Janka Jeshua Magdaléna, Zarja, Janka a Erika
16:00 – 18:00
Liečivé piesne – Angelita a Mokoša
18:00 – 19:00
Žena a tvorenie priestoru domova lásky, radosti a hojnosti – Barbara Buľubašová
19:00 – 20:30
Prebudenie ženy – Andrejka Sobotová a Martina Magdaléna

Mužský a ďalší program

 8:30 – 10:30
Kundalini kráľovská joga určená pre mužov ktorí chcú byť úspešní – Želislav Čapelja
10:45 – 12:45
Terapia s rukavicami a hry vnímania fyzickej záťaže a blokov – Igor Miháľ a Matej Olejár
14:30 – 16:00
Vyrob si svoje barefoot topánky – Radek Švenda (pre všetkých – ženy, mužov aj deti)
16:00 – 18:00
Play fight hravé zápasenie – A:maen a Roman Kovačovič
18:00 – 20:00
Bohatierske hry – Rudy Sokol

Pondelok 3.7.2023:

Červený stan

9:00 – 10:00
Tanečná jóga – Ivana Anavi Brunovská
10:00 – 11:00
Kakaová slávnosť – Stan Ka
11:00 – 12:30
Prepojenie sa so svojím telom – Zuzana Gía
12:30 – 13:30
Život bez hraníc – Katarína Martinka

Detský program

9:00- 12:00
Kreatívne tvorenie, meditácie a muzikoterapia – Dominika

Mužský a ďalší program

 8:30 – 10:30
Kundalini kráľovská joga určená pre mužov ktorí chcú byť úspešní – Želislav Čapelja
10:30 – 12:00
Rituálny prechod cez sklenené črepy – Michal Seifert
Vyberte svoju menu
EUR Euro