fbpx
Nahrávam Podujatia

VSTUPENKY

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
VSTUPENKY zakúpite na mieste

Vyzbieralo sa

45 1457 eur

Cieľová čiastka 3250 €

Milí priatelia,

pozývame Vás s láskou už 12tykrát na Festival Svetla! 
Tentokrát sa stretneme v parku kaštieľa Dolná Krupá pri Trnave.
Pripravujeme pre Vás s láskou program, ktorý je ako vždy tvorený srdcom a na základe spájania sa ako festivalová rodina. Tešíme sa na hojnosť stromov pre náš oddych, hlavný program, červený stan pre ženy, Moreninu jaskyňu, mužský a detský program.

Bezodpadovosť a ekológia

Na festivale nebudú opäť smetné koše! Ďakujeme s láskou za minulé leto, za Vaše spolucítenie s prírodou. Osvedčilo sa nám, že Ste si priniesli vlastné obedáre, príbory a poháre. Umývať ich opäť budeme v umývadlovom žľabe. Prosím nenoste odpad, prípadné obaly z keksíkov si zoberte naspäť do batôžku;) Veríme, že aj takto ukazujeme našim deťom nový spôsob fungovania a my sa učíme, ako žiť v súlade s prírodou s vôľou vytvárať, čo najmenej odpadu.

Skvost: Morenina jaskyňa

S láskou Vás pozývame prejsť si vlastnú cestu z tmy do svetla. Poskytneme Vám bezpečný priestor a sprievod kňažiek, bude tak počas celého festivalu. Ďakujeme s pokorou za tvorivé nápady, ktoré otvárajú srdcia prijatiu tanca života a smrti- znovuzrodenia a postavenia sa opäť do sily, keď sme na dne. Buďme šťastní…

Dary ...

Každý finančný dar sa počíta, všetci spolu ako kvapky mora tvoríme oceán. Potrebná čiastka je 3250 eur na náklady na novom mieste a záznam z obradu.
Ďakujeme s láskou za dary vo vami zvolenej čiastke.

Záznam nájdete po festivale na:
Youtube kanáli Kvet Života
Veríme, že touto cestou tvoríme s láskou Nový svet.

Vyzbieralo sa

45 1457 eur

Cieľová čiastka 3250 €

Program

Pre zväčšenie na mobile kliknite na obrázok:

Červený stan pre ženy a Morenina jaskyňa

Počas celého festivalu sa môžete tešiť na červený stan pre ženy ako oázu oddychu a načerpania ženskej sily. Novinkou pre nás všetkých (ženy aj mužov) je Morenina jaskyňa, ktorou môžete prejsť za asistencie kňažky- prechod z tmy do svetla.
Ženský program je uvedený na plagáte s hlavným programom.

Mužský program

Muži sa budú môcť zabaviť a nabiť v mužských aktivitách, ktoré su uvedené na plagáte s hlavným programom.

Detský program

Detičky sa budú hrať v detskom stane s kreatívnym programom:

Jógový stan

Stánky a občerstvenie

Na festivale budete mať na výber z rozmanitých výrobkov kreatívcov a na občerstvenie rôzne vege a vegánske jedlá, posedieť si budete môcť v čajovni Slnovrat.

Stanovanie, parkovanie a hygiena

Stanovanie: na mieste je možné stanovanie, ktoré je v cene celofestivalových vstupeniek. Parkovanie: 2eur na auto na celý festival, zabezpečená parkovacia služba.
Hygiena: toy toy toalety a umývadlové žľaby s viacerými kohútikmi s pitnou vodou a záhradná ovlažovacia sprcha. Odporúčame vziať si plavky na umytie sa a ekologické prípravky na umývanie.

Zámer

Zámerom Festivalu Svetla je RAdosť. Preto ho tvoríme ako rodina protagonistov, ktorá vytvára jadro, silu lásky a spojenia. A tak sa stretnime opäť a užime si objatia, liečivý kruh, prepojenia cez srdcia. Preto má zmysel tvoriť Festivaly Svetla.
S láskou Kvet Života❤️

Predošlé Festivaly Svetla:

Vyberte svoju menu
EUR Euro